Pompy ciepła

Pompy ciepła to najbardziej ekonomiczne źródła ciepła. Pozwalają na pozyskanie darmowej energii z powietrza, gruntu, wody. Ich bezobsługowość oraz bezawaryjność daje użytkownikowi wiele korzyści. Oferujemy profesjonalne urządzenia firm Alphainnotec, Buderus, Nibe, Panasonic.

Kotły gazowe

Ten tekst czeka na opracowanie

Usługi kamerą termowizyjną.

Oferujemy badania kamerą termowizyjną. Lokalizację wycieków w instalacjach CO oraz CWU.

 

Kotły na paliwa stałe

Konwencjonalne źródła energii, w zależności od rodzaju, potrafią bezobsługowo wytwarzać energię cieplną od kilku do kilkunastu dni. Kotły które oferujemy w połączeniu z profesjonalnymi układami sterowania zapewniają pełną kontrolę pracy urządzenia oraz instalacji i dostosowanie parametrów do zapotrzebowania na energię cieplną.

Czytaj więcej

Instalacje centralnego ogrzewania, wod-kan

Przekazanie energii cieplnej może odbywać się na kilka sposobów. Chcąc obniżyć koszty eksploatacji centralnego ogrzewania warto zastosować system ogrzewania podłogowego. System ten nie wymaga zasilania wysoką temperaturą co ma bezpośredni wpływ na koszt eksploatacji całej instalacji.

Czytaj więcej

Odkurzacze centralne

Odkurzacze centralne pozwalają na całkowite wyeliminowanie cyrkulacji zużytego powietrza w pomieszczeniach. Pracy takiego urządzenia nie towarzyszy hałas gdyż jednostka centralna umieszczona jest w pomieszczeniu gospodarczym, kotłowni. Oferujemy kompleksowe instalacje odkurzacza centralnego firm Columbiavac oraz Duovac.